STRONG.lt podcast – jau kovo mėnesį!

Nekantriai laukiame kovo, kada protus drebins vienintelis toks Lietuvoje STRONG.lt podcast!

Podcast (audio formato) interviu metu bus analizuojamos efektyviausių ir sėkmingiausių asmenybių realybės suvokimo nuostatos, kasdieniniai įpročiai, kvapą gniaužiančiam augimui naudojami slaptieji ginklai bei įkvepiančios energijos paslaptys.

Protingas turinys pritraukia protingus žmones

Pokalbiai su autentiškais vyrais ir moterimis apie įpročius, įrankius ir idėjas, kurios padeda jiems daryti teigiamą įtaką dešimtims, šimtams ir tūkstančiams žmonių. 

Nuo sausio mėnesio vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai, pirmieji įrašai su stipriais pašnekovais jau padaryti ir montuojami.

Per pirmuosius interviu jau spėjome apimti tokias temas kaip auditorijos valdymas viešojo kalbėjimo metu, eksperimentinių projektų-verslų vystymas, kėlimąsis beprotiškai anksti ryte, ekstremalių produktyvumo įpročių diegimas, netradicinis išėjimas iš komforto zonos, dėmesio bei prioritetų kontrolė, laiko valdymas be kompromisų, teisingų žmonių komandos telkimas ir daugelis kitų.

Visos temos tokios galingos, kad norisi kuo greičiau jas atiduoti Tau ir stebėti, kaip rezultatai pradeda pasišokinėdami kilti eksopentiniu greičiu.

O nuotraukoje matai mane – Tomą Lekavičių, žmogų, kuris jau yra paruošęs Tau dar vieną kėdę šalia pašnekovų. Kėdė paruošta 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę – podcast epizodus galėsi klausyti ir apie juos skaityti bet kada ir bet kur.

Visas naujienas sužinosi greičiausiai čia: